Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4977
Jak znaleźć prezent dla nauczyciela? - Crazy Krowa - Pomysłowe gadżety i prezenty

Okazji do podziękowania swoim nauczycielom masz wiele. W październiku – na Dzień Nauczyciela, by dobrze cię wspominał przez cały rok lub w czerwcu – na koniec roku, aby podziękować za 10 miesięcy pracy. Niezależnie od twoich osiągnięć, zaangażowania i wyników, zawsze jest za co dziękować.
W końcu co jak co, ale wytrzymanie z kilkoma dziesiątkami uczniów to jest wyzwanie. Nieważne jak dobrze znamy swoich nauczycieli, czy ich lubimy, czy też nie, wszyscy mamy ten sam problem – nigdy nie wiemy, co im kupić. Kwiatki, czekoladki? Błagam cię, jakie to banalne. To powinno być coś oryginalnego i dobrze dobranego – może w końcu zostaniesz dobrze zapamiętany. Dlatego masz teraz przed sobą najlepsze pomysły na prezent dla nauczyciela, które wyróżnią cię spośród innych!

Prezent dla nauczyciela…

KAŻDEGO

Na myśl o nauczycielu widzimy go w towarzystwie dwóch rzeczy – kubka z (pewnie już od dawana zimną) kawą i książką. Nie jest ważne czego uczy, te przedmioty nie opuszczają go nawet na krok. Dlatego jeżeli nie wiesz, co kupić – najlepiej wybierz dwa z najbardziej uniwersalnych prezentów w ich najbardziej oryginalnej formie. KUBEK TABLICA jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo na wakacjach może zabraknąć mu spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jakie daje mu jego ulubiona tablica. Warto więc podarować mu coś, dzięki czemu wszędzie będzie mógł się czuć, jak w swoim ulubionym miejscu na Ziemi (czyt. szkole). Z drugiej strony każdy nauczyciel z jakim mamy styczność czyta – nawet jeżeli są to tylko podręczniki jego przedmiotu. Tu idealne będą ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI ŁAPKI, żeby już nigdy nie zapomniał „od czego chciał zacząć”.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA JĘZYKA POLSKIEGO

Ulubione zadanie polonistów? Odpytywanie z lektur. Nikt w sumie nie wie, czemu to sprawia im aż taką przyjemność, ale tak już jest. Każdy z nich ma swoje ulubione fragmenty, z których wymaga najmniej istotnych szczegółów. Dając swojemu poliniście ZAKŁADKI DO KSIĄŻKI HELP ME sprawisz, że w końcu ktoś go zrozumie, kiedy po raz setny będzie wołał „pomocy”, sprawdzając twoją znajomość treści (a raczej jej brak). Kolejną dobrą opcją są ZAKŁADKI SUWAK. Być może otworzy się wtedy na inne pozycje literackie, które nie są wpisane w kanon lektur i w końcu zrozumie, czemu niektórzy nie lubią Słowackiego. Będzie mógł też zamykać niektóre rozdziały… w swoim życiu.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA BIOLOGII

Życie nauczycieli musi być stresujące. Biolodzy coś o tym wiedzą – oni nawet znają każdą odmianę stresu i procesy, jakie mu towarzyszą. Idealny w tej sytuacji będzie ANTYSTRESOWY MUCHOMOR, który pomoże im zachować tą wiedzę tylko w praktyce i oszczędzi kolejnych siwych włosów na głowie.

Biologia to nauka o życiu. Dlatego zazwyczaj nie dziwi nas to, że tego przedmiotu uczą osoby niezwykle humanitarne. Każde żywe stworzenie traktują jak oczko w głowie i opiekują się nim jak własnym dzieckiem. Taka już ich natura. Chcieliby żyć w otoczeniu pięknych zwierząt, ale nie mają serca pozbawić ich wolności. Co teraz? MOTYL W SŁOIKU jest najlepszym rozwiązaniem – nie dość, że wygląda i zachowuje się jak żywy, to w dodatku nigdy nie umrze.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA INFORMATYKI

Informatycy jak nikt inny kochają gadżety i nowinki technologiczne. Od komputera nie wstają praktycznie nigdy. Jedyne, co może ich podnieść z fotela, to ochota na kawę – wtedy nie mają wyboru. Nic jednak nie smakuje tak samo w KUBKU @. Gotowanie wody trwa dla nich wieczność, a przecież każda sekunda w rzeczywistym świecie jest stratą czasu. Mając taki kubek będą mogli pokazać wreszcie, że wcale nie pracują za karę – to oczywiście jest ich życiowa pasja.

Nie ma nic gorszego niż awaria komputera, a te szkolne psują się cały czas. Naprawy są kosztowne, a czas oczekiwania długi. Dla twojego informatyka komputer jest jak tlen. Co zrobić, żeby przeżył ten koszmar? Tu na ratunek przychodzą KOŚCI ITDzięki nim będzie mógł usunąć problem w 2s i zostanie bohaterem dnia. Wszyscy będą zadowoleni.

Po całym dniu w Excelu i Wordzie nadeszła pora na jedzenie – druga i ostatnia rzecz, dla której zostawiają swoją ukochaną… kartę graficzną. O ponadprzeciętną wagę trzeba przecież dbać! KOMPUTEROWA DESKA DO KROJENIA jest najlepszym geekowskim gadżetem, jaki możesz mu podarować. Zapomni o chwilowej rozłące z komputerem i być może przygotuje coś dobrego do jedzenia, a nawet odkryje ukryty talent? Pomożesz nie tylko jemu, ale też jego żonie (o ile nie jest nią matryca w monitorze).

PREZENT DLA NAUCZYCIELA MUZYKI

Muzycy żyją swoją pasją – najchętniej swoje instrumenty braliby ze sobą nawet pod prysznic. Problem w tym, że są zazwyczaj ciężkie i zajmują dużo miejsca. KUBKI MUZYCZNE dadzą im przynajmniej ich namiastkę, zawsze będą mieli je przy sobie i będą mogli użyć w każdym momencie. Być może dzięki tobie skomponują kolejny ponadczasowy utwór?

 PREZENT DLA NAUCZYCIELA GEOGRAFII

‚To mały krok dla człowieka, ale wielki krok dla ludzkości.’ Neil Armstrong być może stanął na księżycu, ale co z tego. Dzięki LAMPCE KSIĘŻYC twój geograf będzie mógł go kontrolować! Niezależnie od pory dnia, czy jego fazy – od teraz księżyc będzie do jego dyspozycji w każdej formie. Zawsze już będzie pamiętał, że to właśnie dzięki tobie…

‚Mówią, że podróże kształcą… a wy dalej jesteście idiotami’ – to powiedział mój nauczyciel geografii na pierwszej lekcji w liceum. Geografowie to urodzeni podróżniczy i poszukiwacze przygód. MAPA ŚWIATA ZDRAPKA pomoże im zaznaczyć wszystkie kraje, które dotychczas zwiedzili lub te, o których marzą. To w końcu oni są panami całego świata.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA MATEMATYKI

Ciągłe pytania ‚Ile jeszcze do dzwonka?’ z pewnością doprowadzają nauczycieli do szału. Najgorzej jest z matematyką. Czasami mam wrażenie, że czas na matmie dłuży się w nieskończoność (zapisujemy jako ∞). Gdy chcemy sprawdzić godzinę na telefonie od razu zaczyna się afera, że przecież na pewno godziny na telefonie nie sprawdzasz. Szkoda tylko, że innego rozwiązania nie ma, bo szkolne zegary tylko udają, że chodzą, albo nie chodzą wcale. Kupując nauczycielowi ZEGAR MATEMATYKA pomożesz nie tylko jemu, ale też sobie. On będzie miał satysfakcje z kolejnych pytań ‚Która jest godzina?’, a ty skrócisz czas oczekiwania na dzwonek, szukając na nie odpowiedzi.

PREZENT DLA NAUCZYCIELA TECHNIKI

Wyobraź sobie lekcję techniki. Na dzisiejszych zajęciach – o dziwo – nie będziecie robić origami i kartek świątecznych, tylko posuniecie się krok dalej – budowa karmnika dla ptaków. Nieźle, nie? No to czas na demonstrację, zacznijmy od doboru odpowiednich narzędzi… W tym momencie twój nauczyciel orientuje się, że swoich zapomniał. Błąd radykalny, bo przecież cudzych nie weźmie – no bo jak to tak? Jedyne co widzi na stole to kubek z niedopitą kawą i stertę niepotrzebnych dokumentów. Tutaj przychodzisz ty – bohaterze historii – z nowym MŁOTKOWYM KUBKIEM i ratujesz całą sytuację. Nie dość, że twój nauczyciel w końcu ma swoje narzędzie, to jeszcze gorący napój doda mu energii. Najlepiej wyposaż go jeszcze w KUBEK MECHANIKA, bo co jeśli zepsuje mu się samochód, gdy będzie chciał wrócić do domu po waszej lekcji i na drugi dzień będzie się na was za to wyżywał? Nie możesz do tego dopuścić!

PREZENT DLA NAUCZYCIELA WF-u

Wuefiści to najbardziej wychillowani nauczyciele jacy pracują w szkole. Zazwyczaj są wysportowani i aktywni fizycznie – no chyba, że mają już za sobą swoje złote lata i nie wyglądają już jak greccy bogami (wtedy starają się zachować przynajmniej pozory). KUBEK SIŁACZA pomoże im wrócić do mistrzowskiej formy. Będą mogli go używać zarówno na masie, jak i redukcji, a każdy napój będzie działał ze zwiększoną siłą.

Podczas przerw od pracy będzie im brakowało ulubionego boiska, jakie udaje wybrakowana murawa z dwoma słupami zamiast bramek obok twojej szkoły. W wolnym czasie każdy z nich będzie pewnie spędzał czas z rodziną lub przyjaciółmi – najlepiej na świeżym powietrzu, bo przecież siedzenie na kanapie to strata cennego czasu. Po całym dniu aktywnego wypoczynku z pewnością zgłodnieją, a że grillowanie jest zdrowsze niż smażenie, to pewnie na to poświęcą swój wieczór. PIŁKARSKI ZESTAW GRILLOWY będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Dzięki niemu w końcu zapomną o kalorycznym posiłku, będą mogli się cieszyć smakiem bez wyrzutów sumienia.

 PREZENT DLA NAUCZYCIELA FIZYKI

Doświadczenia dla fizyków są najlepszą rozrywką na świecie. Uwielbiają uzasadniać kolejne zjawiska coraz to nowymi siłami fizycznymi. Pewnie już kiedyś go widziałeś, ale PTAK PIJAK jest o wiele ciekawszy, niż ci się wydaje. Raz wprawiony w ruch, nie zatrzyma się, dopóki woda będzie w jego zasięgu (coś na wzór perpetuum mobile). Gdy twój nauczyciel wejdzie w jego posiadanie, wypełni go duma. Będzie potrafił wam dokładnie wyjaśnić, jak za pomocą fizyki jego nowe zwierzątko nie potrafi zgasić pragnienia. Zyska w oczach całej klasy tłumacząc to niesamowite zjawisko i w końcu będzie czuł się spełniony.

Z drugiej strony wręczając mu takiego ptaka, to ty możesz wykazać się wiedzą na jego temat. Na pewno wtedy zapunktujesz i wzmocnisz swoją pozycję w tej klasie.