Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4977
Prezent dla taty. Zebraliśmy najlepsze pomysły - Crazy Krowa - Pomysłowe gadżety i prezenty

O tym, że tata odgrywa w naszym życiu ważną rolę, nie trzeba nikomu przypominać. To on nauczył cię jeździć na rowerze, grać w piłkę i wstawać po każdym upadku. Nieważne jak straszna była sytuacja i jak bardzo znowu zawaliłeś, swojemu ojcu mogłeś powiedzieć wszystko, a on ze spokojem tego wysłuchał. Możecie mieszkać setki kilometrów od siebie, nie widzieć się przez lata lub możesz widywać go codziennie, jak wraca zmęczony po całym dniu pracy. Wiadomo, że nigdy nie będziesz w stanie w całości odwdzięczyć mu się za to jak cię wychował (a nie wątpię, że zrobił to całkiem nieźle), dlatego ważny jest każdy mały gest. Jego urodziny lub Dzień Ojca – to jedne z najlepszych okazji, aby pokazać mu, że jest dla ciebie ważny i zawsze o nim pamiętasz.

Wszystko super, ale co kupić, gdy nie masz kompletnie pomysłu? Na pewno znasz swojego ocja, jego zainteresowania i styl bycia – w końcu spędziliście razem niezły kawał czasu. Poniżej znajdziesz najlepsze prezenty dla każdego taty – twój na pewno nie opuścił tego zestawienia!

PREZENT DLA OJCA INFORMATYKA

Pamiętasz jak byłeś mały i pewnego dnia obiad w domu zrobił twój tata? To było jak święto. Zazwyczaj ciężko było go oderwać od komputera, a co dopiero zagonić do kuchni. Twoja mama jaka wtedy była szczęśliwa? On za to czerpał radość z tego, że doceniliście jego starania. Pomyśl o tym, jak ochoczo by pomagał w kuchni mając KOMPUTEROWĄ DESKĘ DO KROJENIA. W chwili gdy jego najnowsze oprogramowanie będzie się aktualizować, on nie będzie już przeklinał całego świata, spoglądając co sekunda na pasek ładowania, tylko poświęci się nowej pasji. Gdy przyjadą goście, wszyscy będą myśleli, że oszalał i kroi swoją płytę główna. Jaki on wtedy będzie zachwycony, że ich wrobił!

Wieczorem nadchodzi czas na rundkę w CSa lub test najnowszego RPG. Po dwóch godzinach zacznie brakować mu już energii, a przecież nie może wtedy skończyć, bo jest w kluczowym momencie gry. Tu może pomóc kawa, ale tylko ta z KUBKA @ pozwoli zostać online jeszcze na kilka godzin.To pewnie dzięki niemu twój tata wskoczy na globala.

PREZENT DLA OJCA KULTURYSTY

Z człowieka siedzącego, przechodzimy do człowieka niepotrafiącego ustać w jednym miejscu, bo przecież musi być w ciągłym ruchu (myślisz, że forma sama się zrobi?). Twój tata pewnie krąży od siłowni do siłowni, a do domu przychodzi albo spać, albo uzupełnić swój zapas białka. W KUBKU SIŁACZA będzie ono działało z większą mocą. Spójrz tylko na te bary – ewidentnie ten kubek jest po redukcji. Będzie przypominał twojemu tacie, że mimo iż większość czasu spędza podnosząc ciężary, to jesteś z niego dumy (a pewnie jest z czego).

PREZENT DLA OJCA MUZYKA

Twój dom rodzinny pewnie przypomina scenę. Wszędzie porozrzucane kable, stary sprzęt nagłaśniający w garażu i kilka instrumentalnych perełek taty, za które oddałby życie. Pewnie bez swojego instrumentu twój tata się czuje jak bez ręki. Problem w tym, że jest on duży i nie zmieści się wszędzie. Jest szczęściarzem, jeżeli pracuje w zawodzie, ale pewnie muzyka jest dla niego tylko pasją. Wtedy szarą codzienność rozświetli mu KUBEK GITARA (lub niekoniecznie gitara, bo do wyboru jest większość istniejących instrumentów). Ucieszy się z tego, że doceniasz jego pasję i być może coś na nim skomponuje? O tym musisz się już sam przekonać.

PREZENT DLA OJCA KIBICA PIŁKARSKIEGO

Mimo, że Polska to melodyjny kraj – to największy głos i tak mają kibice. Muzykantów takich tutaj milion, a członkiem ich orkiestry jest też twój ojciec. Jednym z waszych wspólnych wspomnień jest chodzenie na mecze lokalnej drużyny i oglądanie Ligi Mistrzów w telewizji. Każdy kibic z długim stażem wie, że najlepszy okres dla piłki nożnej przypada latem. Wtedy rozgrywają się największe finały, a emocje obierają górę. Wie też, jak ważne jest jedzenie przy oglądaniu meczu. Słońce sprzyja, spray na komary kupiony, przerwa ma idealną długość – idealną na szybkiego grilla. Piłkarskie emocje nie mogą opaść, dlatego PIŁKARSKI ZESTAW GRILLOWY jest idealnym rozwiązaniem. Zero przerw w stadionowej atmosferze, na pewno tym zapunktujesz!

PREZENT DLA OJCA ROWERZYSTY

Twoja mama nie raz była zazdrosna o te dwa kółka. Twój tata na pewno nie jest amatorem i wie, jak to jest się zmęczyć po tych dziesiątkach kilometrów, jakie pokonuje każdego dnia. Wieczorem jest czas na uzupełnienie kalorii, a bardzo dobre jest na to zimne piwko prosto z domowej lodówki. Dobrze jest, kiedy łańcuch jest cały czas w ruchu. ŁAŃCUCHOWY OTWIERACZ zaspokoi nie tylko pragnienie, ale również tęsknotę za swoją ukochaną… ramą.

PREZENT DLA OJCA MILITARYSTY

Najwyższa pora wyruszyć na pole walki. Twój tata jest z tych, którzy jako mali chłopcy za przyjaciół mieli plastikowe żołnierzyki. Dawno jednak o nich zapomniał, ale teraz potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek. Nadszedł czas apokalipsy, pomóż mu się uzbroić! Najpierw broń – WYSTRZAŁOWY KUBEK – dwa w jednym, wielofunkcyjność na wojnie to podstawa.

Niczym jest broń bez amunicji, METALOWE POCISKI są jednymi z najlepszych, im możesz zaufać – twojemu tacie nic już nie grozi.
Chyba, że straci swoją broń, wtedy czas na plan B. KUBEK GRANAT zdezorientuje wroga i da szansę na odzyskanie sił. Jest w sytuacji kryzysowej, musi obmyślić nowy plan działania.
Najlepiej jak zapisze taktykę na MILITARNYM NOTESIE, żeby już nigdy nie przegrał… z tobą w żadną grę strategiczną.

PREZENT DLA OJCA PIWOSZA

 

Ojcowie piwosze to urodzone dusze towarzystwa (zabrzmiało trochę Simsami). Często wpadają do nich znajomi, bo wiedzą, że mogą się z nimi napić piwka i odpocząć od ciężkiej rzeczywistości. Twój tata zaskakuje ich niemal podręcznikową wiedzą na temat swoich ulubionych alkoholi i świetnym gustem. Jego znajomi myślą, że już nic ich nie zaskoczy… Błąd!

W tej kwestii masz do wyboru dwa niekonwencjonalne kufle – BUTELKOWY i KIELISZKOWY – to ty zdecydujesz, który bardziej mu przypadnie do gustu. Nie zapomnij tylko o tym, że jego znajomi mogą zrobić się zazdrośni, więc najlepiej kupić dwa, aby mogli zasmakować piwa jak ich mistrz (czyt. twój tata).
Jako prawdziwy piwosz przez myśl nawet mu nie przejdzie, aby pić ciepłe piwo. Już widzę jego wyraz twarzy, jak mu powiesz, że zapomniałeś wsadzić browara do lodówki. Tutaj mogą uratować cię dwie rzeczy. Jeżeli twój tata to piwosz tradycyjny – ciężki, szklany kufel to jego atrybut – powinieneś wyposażyć go w LODOWY KUFEL, dzięki któremu już nigdy nie przyprawisz go o mdłości na myśl o ciepłym… nie będę kończyć.

Natomiast jeżeli twój tata to piwosz nowoczesny – rajcują go nowatorskie rozwiązania w tym temacie – to w takiej sytuacji bosko zadziała ŻELAZNY KUFEL TERMICZNY, ma on prawdziwie męski, nowoczesny design, a jednocześnie nie pozwoli na to, aby jego napój stracił na temperaturze!

 PREZENT DLA OJCA MAJSTERKOWICZA

Jeżeli twój tata spędza większość swojego czasu w garażu lub swojej kanciapie składając i rozkładając każdy sprzęt jaki dotknie jego rąk – to jest właśnie ten typ. Ważniejsze od jego rodziny mogą być tylko narzędzia. Nie sposób sobie nawet wyobrazić, co by się stało, gdyby nagle się gdzieś zapodziały!

Wtedy musisz mu przyjść na ratunek z MŁOTKOWYM KUBKIEM i KUBKIEM MECHANIKA, aby nic nie wyprowadziło go z równowagi po kilkugodzinnym skupieniu. Na pewno przed wieczorem tego nie skończy (mimo iż wcale nie musi tak naprawdę nic naprawiać),dlatego zaparzona w nich kawa będzie kolejnym wybawieniem z opresji.

PREZENT DLA OJCA KUCHARZA

Przyznam szczerze, zazdroszczę. Jeżeli w twoim domu to tata był kucharzem, piękne zapachy i aromaty nie odstępowały cię na krok. Po tylu latach praktyki twój padre wie na pewno, jak wielkie znaczenie w kuchni mają przyprawy – bez nich ani rusz! Jako kucharz naturalnie jest też pewnie fanem estetyki, dlatego PRZYPRAWNIKI ZWIERZAKI przypadną mu do gustu. Nie dość, że są niezwykle użyteczne, to dodadzą klimat w jego kuchni, a może zainspirują go do stworzenia nowego dania głównego?

PREZENT DLA OJCA FOTOGRAFA

Połowę życia spędził za obiektywem, chwytając najlepsze chwile twojego dzieciństwa i każdą chwilę w życiu waszej rodziny. Jeżeli chcesz mu się odwdzięczyć i postawić go przed obiektywem genialnie się do tego nada KUBEK OBIEKTYW.

 

Fotografowie pracują często w trudnych warunkach, dlatego kubek z gorącym napojem, który twój tata będzie miał zawsze przy sobie spisze się genialnie. Jeżeli chcesz iść o krok dalej, to możesz mu kupić inny KUBEK OBIEKTYW, tym razem z „tulipanem”, który może posłużyć jako np. talerzyk. No bo wiesz, warto czasem spojrzeć na świat z innej perspektywy.

PREZENT DLA OJCA KONESERA WIN

Dobre wino działa dobrze na wszystko, a twój tata wie o tym najlepiej. Wie też doskonale, że wino musi nabrać nieco powietrza przed spożyciem, bo wtedy smakuje najlepiej. Jeżeli jeszcze go nie posiada, wyposaż go w AERATOR DO WINA, dzięki któremu zaoszczędzi nie tylko czas, ale dodatkowo nie pozbawi wina jego optymalnej temperatury

Gdy przyjadą goście z wizytą, warto by popisać się czymś więcej niż dobrą butelką wina – tego spodziewa się już po nim każdy, kto zna jego talent. Nikt jednak nie przejdzie obojętnie obok ŁAŃCUCHOWEGO STOJAKA, który sprawi, że wino nabierze nowych właściwości… zacznie lewitować! Pewnie się zaczną zastanawiać, czy wino twojego ojca nie było wcześniej wodą…

PREZENT DLA OJCA WIELBICIELA SZTUK WALKI

Każdy dobry wojownik wie, jak ważny jest spokój i czujność. Twój ojciec musi być gotowy na każdą ewentualność i mieć oczy dookoła głowy. Nigdy nie wiadomo, co czai się za rogiem, ani co może go spotkać. Co jeśli ni stąd ni zowąd, kiedy nie będzie niczego się spodziewał, zaskoczy go… deszcz. Jako prawdziwy wielbiciel sztuk walki musi mieć broń zawsze przy sobie, od teraz nie rozstanie się ze swoim PARASOLEM SAMURAJA nawet na krok.

Po ciężkiej walce, wraca w końcu do domu, może wypić swoją ulubioną herbatę. Jednak nawet tu nie jest bezpieczny.Podaruj mu KUBEK WOJOWNIKA, żeby mieć pewność, że nic złego mu się nie stanie. Pewnie ze swoimi umiejętnościami sam by sobie poradził, ale po co ryzykować, kiedy trzeba oszczędzać siły na największe zagrożenie…

PREZENT DLA OJCA MOTOMANIAKA

Twój tata lubi szybkość. Musisz mu szybko kupić odjazdowy prezent. KUBEK KIEROWCY nada się idealnie do samotnych wypadów na autostradę i sprawi, że już nigdy nie zboczyć z wyznaczonej drogi.

Większość czasu pewnie spędza za kółkiem niż poza samochodem, dlatego gotowość w każdej sytuacji jest obowiązkowo. Mając NIEZBĘDNIK KIEROWCY 8w1 nie będzie się stresował i w pełni będzie cieszył się jazdą.

PREZENT DLA OJCA GRZYBIARZA

Jak byliście mali, te wspólne wyprawy do lasu były dla ciebie niesamowitą przygodą. To on nauczył cię podstaw grzybobrania i nauczył rozróżniać ich wszystkie rodzaje. Dobrze wiesz jak trudno było ścinać grzyby tępym kuchennym nożem. Po latach praktyki twój ojciec zasłużył na profesjonalny NÓŻ DO GRZYBÓW – teraz będzie czerpał jeszcze więcej radości ze swojej pasji.

 Na dłuższe wyprawy warto zainwestować w NIEZBĘDNIK GRZYBIARZA, w którym jest wszystko, co przyda mu się przy leśnych wędrówkach. Jakie pyszne potrawy wam później wyjdą!

 

.