Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4977
Zegar klaps filmowy - jak spełniać swoje marzenia - Crazy Krowa - Pomysłowe gadżety i prezenty

Kiedy trwa najlepszy sezon w kinie? Nigdy, a zarazem zawsze. Nie ma złego okresu dla kinomanów – na początku roku wszystko się pompuje, bo zbliżają się Oskary. Rozdanie najpopularniejszych nagród w przemyśle rozrywkowym jest wydarzeniem na miarę światową i przyciąga uwagę dosłownie każdego. Typujesz wtedy swoich ulubieńców i zdarzy się, że zarwiesz noc, żeby poznać wynik jak najszybciej.
Gdy sezon nagród mija, otwierają się wielkie festiwale filmowe. Jest ich od groma, a te najpopularniejsze (Cannes, Wenecja, Toronto, Sundance) zbierają całą elitę świata filmu.
Na jesień najlepsze festiwalowe projekcje wchodzą do kin. Możesz wtedy ocenić najnowsze Gwiezdne Wojny i poznać nowe twarze Hollywood.
Jak nie przegapić najważniejszych gal i nie zaspać na filmowe premiery? Odpowiedzią na wszystko jest  ZEGAR KLAPS FILMOWY.

Na pewno podczas jakiegoś seasnu zastanawiałeś się jak to jest być za kamerą i widzieć wszystko oczami reżysera? Światła, kamera, akcja… Stop. Jak chcesz to zrobić, kiedy nie masz najważniejszego narzędzia? Zostało już mało czasu, aktorów trzeba opłacić… Na szczęście teraz możesz mieć i czas, i możliwość – asystentka podała ci właśnie najnowszy klaps filmowym, który w dodatku jest zegarem.

Jak to mówią – show must go on. Teraz zdecydowanie możesz kręcić przyszłe klasyki kina i być reżyserem na poziomie. Wiesz, takim cenionym przez miliony. Gdy twoi znajomi przyjdą do ciebie na przedpremierowy pokaz twojej najnowszej produkcji, od razu będą wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalnym filmowcem. Potem jak zobaczą jakiegoś tam Tarantino, czy bylejakiego Scorsese stwierdzą, że to przy tobie zwykli amatorzy.

Jesteś już na szycie kariery i nie musisz niczym się martwić. Możesz zrobić sobie długie wakacje i wrócić do kręcenia dopiero za kilka miesięcy… Tylko jak po takiej przerwie nie wypaść z formy? Twój niezawodny zegar nie pozwoli ci na najmniejszy błąd. Nie zaśpisz na żaden dzień zdjęć, dzięki temu, że ma wmontowany alarm.
Uśpić go możesz tylko w hollywoodzkim stylu. Naciskając klapsa i krzycząc AKCJA od razu wstaniesz gotów do działania! Szybka kawa, scenariusz w rękę i jesteś gotów kręcić nowe hity!

Co jeśli kariera filmowca nie jest dla ciebie?

O to się nie musisz martwić, bo jeśli tobie ten zegar nie będzie służył (a szczerze to ciężko mi to pojąć), to wśród twoich znajomych lub członków rodziny na milion procent znajdzie się miłośnik kina. Z pewnością ma niedługo urodziny. Uwierz mi lub nie, ale gdy będzie w posiadaniu klapsa filmowego, w dodatku elektronicznego, w dodatku zegara, w dodatku z budzikiem(!), to spełnisz jego największe marzenia.

Każda scena filmu ma określone zadanie i jest dogłębnie przemyślana. Większość filmów wyświetlana jest z częstotliwością 24 klatek na sekundę, co pokazuje, że czas ma znaczenie. Dlatego im dłużej pozostaniesz bez zegara, tym więcej go zmarnujesz.